Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Hydsupplyn asiantuntijaverkosto koostuu 80 hydrauliikan ammattilaisesta, joiden kokemus ja ammattitaito tukee koko organisaatiomme palveluketjua suunnittelusta kenttähuoltoon.

HydSupply Oy

Y-tunnus: 0606351-2

info@hydsupply.fi

Sähköpostit muotoa:
etunimi.sukunimi@hydsupply.fi

Laskutustiedot

Toimittajakirje

Tampere

Aunankorvenkatu 7, 33840 Tampere
+358 10 836 0800

  • Hallinto
  • Kenttähuolto
  • Komponenttimyynti
  • Myymälä

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Pori

Tommilantie 2, 28610 Pori
+358 2 6376850

  • Suunnittelu
  • Sylinterihuolto ja -valmistus
  • Koneikko-, venttiilikaappi- ja järjestelmävalmistus
  • Kenttähuolto
  • Komponenttimyynti

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Jyväskylä

Kuormaajantie 3, 40320 Jyväskylä
+358 10 836 0800

  • Pumppujen huolto ja moottorivalmistus
  • Komponenttimyynti
  • Kenttähuolto
  • Myymälä
  • Keskusvarasto

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Kuopio

Ankkuritie 1, 70460 Kuopio
+358 20 763 0700

  • Tuotanto
  • Komponenttimyynti
  • Kenttähuolto
  • Myymälä

Myymälä avoinna arkisin 7:30 – 16:00

Äänekoski

Kallas 2, 44100 Äänekoski
+358 10 836 0800

  • Komponenttimyynti
  • Kenttähuolto
  • Myymälä

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Myynti

Myyntiassistentti

Jaana Pelkonen

+358 10 836 0817

etunimi.sukunimi@hydsupply.fi

Jyväskylä / OEM -myynti

Juha-Pekka Manninen

+358 10 836 0812

juha-pekka.manninen@hydsupply.fi

Jyväskylä

Seppo Kivilahti

+358 50 527 7016

seppo.kivilahti@hydsupply.fi

Jyväskylä / OEM -myynti

Jari Hämäläinen

+358 10 836 0835

jari.hamalainen@hydsupply.fi

Kuopio / Aluemyynti

Heikki Tiirikainen

+358 44 288 6424

heikki.tiirikainen@hydsupply.fi

Kuopio / OEM-myynti

Jerker Sundström

+358 10 8360 875

jerker.sundstrom@hydsupply.fi

Kenttähuolto

Kenttähuoltopäällikkö

Jussi Klasila

+358 400 285 100

jussi.klasila@hydsupply.fi

Myyntipäällikkö, kenttähuolto

Jari Mustonen

+358 40 522 9072

jari.mustonen@hydsupply.fi

Satakunta ja länsi-suomi

Ville Raitanen

+358 40 508 5155

ville.raitanen@hydsupply.fi

Savo, Karjala ja Kainuu

Janne Honkanen

+358 44 288 6419

janne.honkanen@hydsupply.fi

Satakunta ja länsi-suomi

Ville-Matti Honkanen

+358 44 987 0233

ville-matti.honkanen@hydsupply.fi

Kenttähuoltokoordinaattori

Angeliina Alopaeus

+358 44 288 6412

angeliina.alopaeus@hydsupply.fi

Huolto ja tuotanto

Huoltopäällikkö / Pumput ja moottorit / Jyväskylä

Harri Julku

+358 44 236 9378

harri.julku@hydsupply.fi

Tuotanto / Kuopio

Arto Voutilainen

+358 44 288 6421

arto.voutilainen@hydsupply.fi

Sisu -moottorituotanto / Jyväskylä

Marko Haaranen

+358504700045

marko.haaranen@hydsupply.fi

Sylinterit ja toimilaitteet / Pori

Tatu Karttunen

+358 50 571 3331

tatu.karttunen@hydsupply.fi

Sylinterit ja toimilaitteet / Pori

Jukka Mustakangas

+358 50 540 0482

jukka.mustakangas@hydsupply.fi

Projektit ja suunnittelu

Suunnittelupäällikkö

Jarno Blomberg

+358 10 836 0871

jarno.blomberg@hydsupply.fi

Projektipäällikkö

Jesse-Joonas Pentikäinen

+358 50 436 7911

jesse-joonas.pentikainen@hydsupply.fi

Laatuinsinööri

Ilkka Pynnä

+358 45 204 5592

ilkka.pynna@hydsupply.fi

Hallinto

(MD) Toimitusjohtaja

Jukka Sahi

+358 400 595683

jukka.sahi@hydsupply.fi

(CFO) Talousjohtaja

Matti Haataja

+358 10 836 08 30

etunimi.sukunimi@hydsupply.fi

Talousassistentti

Anneli Kyyriäinen

+358 20 763 0700

anneli.kyyriainen@hydsupply.fi

Kirjanpitäjä

Minna Vilén

+358 50 57 43 033

minna.vilen@hydsupply.fi