Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Hydsupplyn asiantuntijaverkosto koostuu 50 hydrauliikan ammattilaisesta, joiden kokemus ja ammattitaito tukee koko organisaatiomme palveluketjua suunnittelusta kenttähuoltoon.

HydSupply Oy

Y-tunnus: 0606351-2

info@hydsupply.fi

Sähköpostit muotoa:
etunimi.sukunimi@hydsupply.fi

Laskutustiedot

Toimittajakirje

Hallinto

Jukka Sahi, Toimitusjohtaja

Matti Haataja, Talousjohtaja

Myynti

Eerik Pitkänen, Myyntipäällikkö

Kenttähuolto

Jari Mustonen, Kenttähuoltopäällikkö

Huolto

Harri Julku, Huoltopäällikkö

Tampere

Aunankorvenkatu 7, 33840 Tampere
+358 10 836 0800

  • Hallinto
  • Kenttähuolto
  • Komponenttimyynti
  • Myymälä

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Pori

Tommilantie 2, 28610 Pori
+358 2 6376850

  • Suunnittelu
  • Sylinterihuolto ja -valmistus
  • Koneikko-, venttiilikaappi- ja järjestelmävalmistus
  • Kenttähuolto
  • Komponenttimyynti

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Jyväskylä

Kuormaajantie 3, 40320 Jyväskylä
+358 10 836 0800

  • Pumppujen huolto ja moottorivalmistus
  • Komponenttimyynti
  • Kenttähuolto
  • Myymälä

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Äänekoski

Kallas 2, 44100 Äänekoski
+358 10 836 0800

  • Komponenttimyynti
  • Kenttähuolto
  • Myymälä

Myymälä avoinna arkisin 8:00 – 16:00

Hallinto

(MD) Toimitusjohtaja

Jukka Sahi

+358 400 595683

jukka.sahi@hydsupply.fi

(CFO) Talousjohtaja

Matti Haataja

+358 10 836 0830

matti.haataja@hydsupply.fi

Projektit

Projektipäällikkö

Markus Koivumäki

+358 40 5257259

markus.koivumaki@hydsupply.fi

Projektipäällikkö

Jesse-Joonas Pentikäinen

+358 50 4367911

jesse-joonas.pentikainen@hydsupply.fi

Projektipäällikkö

Mika Kantonen

+358 40 3545950

mika.kantonen@hydsupply.fi

Komponentit ja tarvikkeet

Myyntipäällikkö

Eerik Pitkänen

+358 400 374459

eerik.pitkanen@hydsupply.fi

Myyntiassistentti

Jaana Pelkonen

+358 10 836 0817

jaana.pelkonen@hydsupply.fi

Pori

Tampere

Jyväskylä

Äänekoski

Kenttähuolto

Kenttähuoltopäällikkö

Jari Mustonen

+358 40 5229072

jari.mustonen@hydsupply.fi

Länsi- ja Lounais-Suomi

Keski- ja Itä-Suomi

Jyväskylä

Toni Nissinen-Linnera

+358 10 836 0814

toni.nissinen@hydsupply.fi

Äänekoski

Kimmo Pasanen

+358 10 836 0820

kimmo.pasanen@hydsupply.fi

Etelä-Suomi

Komponenttihuolto

Huoltopäällikkö - Pumput ja moottorit

Harri Julku

+358 10 836 0822

harri.julku@hydsupply.fi

Jyväskylä

Sylinterit ja järjestelmät - Pori

Tatu Karttunen

+358 50 5713331

tatu.karttunen@hydsupply.fi

Sylinterit ja järjestelmät - Pori

Jukka Mustakangas

+358 50 5400482

jukka.mustakangas@hydsupply.fi